PANEL KLIENTA - ZALOGUJ SIĘ

O firmie

Biuro Rachunkowe Aneta Polańska jest profesjonalną firmą świadczącą wszechstronne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Bogate długoletnie doświadczenie pozwala nam zmierzyć się z każdym zagadnieniem z zakresu księgowości oraz rachunkowości a sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.
 
Współpraca z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ciągłe doskonalenie umiejętności zdobywanych na szkoleniach oraz kursach z zakresu rachunkowości i podatków pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce ( nr. w rejestrze członków: 15/2709/Z) a nasze biuro jest Sygnotariuszem Kodeksu Etyki Zawodowej w Rachunkowości, co oznacza, że oferowane przez nas usługi są wykonywane w sposób kompetentny, obiektywny, rzetelny i uczciwy, z zachowaniem tajemnicy zawodowej.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne i wygodne narzędzia pracy. Umożliwiamy przesyłanie dokumentów drogą internetową poprzez panel klienta lub tradycyjną, poprzez dostarczenie dokumentów osobiście do biura lub kurierem.
 
Indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm, gwarantując atrakcyjne ceny.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla Biur Rachunkowych, które dodatkowo daje Państwu pewność i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy.
Aneta Polańska
Certyfikowany Specjalista ds. Rachunkowości                      
 
                 
 
                                                                                                                
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!
biuro@rachunkoweryki.pl
+48 732-900-011
Copyright © Biuro Rachunkowe Aneta Polańska | Designed by Venomedia