ZALOGUJ SIĘ

O firmie

Biuro Rachunkowe Aneta Polańska jest profesjonalną firmą świadczącą wszechstronne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Bogate długoletnie doświadczenie pozwala nam zmierzyć się z każdym zagadnieniem z zakresu księgowości oraz rachunkowości a sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.
 
W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne i wygodne narzędzia pracy, które w pełni dopasowujemy do Państwa potrzeb i przyzwyczajeń. Umożliwiamy przesyłanie dokumentów drogą internetową lub tradycyjną poprzez dostarczenie potrzebnych dokumentów przesyłką lub osobiście do biura. Istnieje również możliwość odbioru dokumentów z siedziby klienta.
 
Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności zdobywanych na szkoleniach oraz kursach z zakresu rachunkowości nasi klienci mają zapewnione usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce ( nr. w rejestrze członków: 15/2709/Z) a nasze biuro jest Sygnotariuszem Kodeksu Etyki Zawodowej w Rachunkowości, co oznacza, że oferowane przez nas usługi są wykonywane w sposób kompetentny, obiektywny, rzetelny i uczciwy, z zachowaniem tajemnicy zawodowej.
 
Indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm, gwarantując atrakcyjne ceny.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla Biur Rachunkowych, które dodatkowo daje Państwu pewność i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy.
Aneta Polańska
Certyfikowany Specjalista ds. Rachunkowości
                                                                                                                          conseil, Biuro rachunkowe, usługi księgowe, Nowy Dwór Maz.
 
 
Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!
biuro@rachunkoweryki.pl
+48 732-900-011
Copyright © Biuro Rachunkowe Aneta Polańska | Designed by Venomedia